O mnie

Arch. wnętrz i wzornik przemysłowy

Ta strona jest założona z potrzeby podzielenia się swoją pasją do kolorów, wzornictwa, wnętrz, projektowania oraz po prostu życia. 

Z wykształcenia jestem architektem oraz wzornikiem przemysłowym, jestem również mamą Nathana i Amelii. We wnętrzach pracowałam ponad dziesięć lat, kiedy moi znajomi robili karierę w projektowaniu…ja wyjechałam na pięć lat do kraju, gdzie słońce świeci większość dni w roku.Poznałam mnóstwo ludzi, zwiedzałam, poznawałam kulturę lokalną, chłonęłam inspiracje, zaczęłam ponownie biegać i zaczęłam widzieć wiele rzeczy, których wcześniej nie widziałam. Była to niesamowita szkoła życia…and I loved it!

Do kraju wróciłam z optymizmem, pełna nowych pomysłów i zapału. Brakowało mi jednak trochę kolorów we wnętrzach i słońca. I tak zrodził się, jakby naturalnie pomysł, aby projektować tekstylia, które dodałyby wnętrzu barwy. Widzę jak przez te wiele lat zmienia się w Polsce podejście do wnętrz. Coraz bardziej dostrzegamy siebie, nie biegniemy ślepo za trendami. Chcemy mieć wygodne, miłe miejsce, gdzie odpoczniemy. Ale również chcemy mieć coś ciekawego, nietuzinkowego, coś co będzie pokazywać we wnętrzu naszą indywidualność, jakieś ciekawe kolory, dodatki, które ubiorą naszą przestrzeń. Właśnie dla takich osób projektuje. 

Moim celem jest zainspirowanie Ciebie swoimi tekstyliami z których szyję poduszki, zasłony i inne dodatki, abyś mogła pokolorować swój świat. 

„Kolory, podobnie jak cechy, podążają za zmianami emocji”

Pablo Picasso

Kontakt

Jeżeli masz jakieś pytania lub potrzebujesz porady to pisz lub dzwoń do mnie. Chętnie pomogę!

+48 605 45 25 28